clean-tech.lv

Konsultēšana

Konsultēšana

 

EMO Oberflächentechnik ir Jūsu kompetentais partneris attiecībā uz detaļu tīrīšanu: no sistēmas koncepcijas un plānošanas līdz uzbūvēšanai, nodošanai ekspluatācijā, kā arī apkopei un remontam mūža garumā, mēs esam Jūsu uzticamais partneris. Ar savu desmitiem gadu ilgo tehnoloģisko kompetenci un pieredzi neskaitāmos projektos mēs būvējam sistēmas, kas atbilst Jūsu idejām un prasībām. Individuālie sistēmu risinājumi nākotnē garantē izturīgu, elastīgu, ekoloģisku un ekonomisku darbību daudzus jo daudzus turpmākos gadus.

Pāri palikušā piesārņojuma noteikšana laboratorijā: Aizvien vairāk rūpniecības nozarēs tiek noteiktas ārkārtīgi augstas tīrības prasības. EMO sistēmas palīdz Jums iegūt labākos tīrīšanas rezultātus – tā ir mūsu garantija. Mūsu laboratorijās Jūs varat paši pārliecināties par mūsu sistēmu darbību, pirms izdarāt investīcijas. Uz Jūsu izmēģinājumam nodotajām detaļām veiktā pāri palikušā piesārņojuma noteikšana pirms un pēc tīrīšanas procesa pierāda mūsu sistēmu efektivitāti – ja nepieciešams, līdz pat pašai pēdējai daļiņai.

Izstrāde un koncepcija: Tiklīdz ir tikuši skaidri definēti attiecīgie faktori, piemēram, detaļu spektrs, apjoms, attīrīšanas kvalitāte un tamlīdzīgi, EMO sāk darbu pie sistēmas izstrādes un projektēšanas. Mūsu inženieru, projektētāju un programmētāju pieredze, kā arī pastāvīgā komunikācija ar ražošanas daļu liek pamatu veiksmīgam darbam projektā. Jūsu sistēmas būvēšanas laikā Jūs tiekat informēts par attīstību, pastāvīgi tiek sekots līdzi starpposmu izpildei un tiek ieviestas jebkādas izmaiņas, kādas Jūs varētu vēlēties. Rezultātā Jūsu sistēma precīzi atspoguļo Jūsu vēlmes.

Kopējās iekārtas izmaksas: Sistēmu projekts, uzbūvēšana un nodošana ekspluatācijā, kā arī investīciju izmaksas ir tikai viena monētas puse – aisberga augšdaļa. Daudz svarīgākas par zemajām sākotnējām investīciju izmaksām ir sistēmas darbošanās izmaksas, īpaši tāpēc, ka gadu gaitā tās summējas. Paturot prātā šos aspektus, tas, kas varētu sākotnēji likties lēts risinājums, var drīz pārvērsties par īstām izmaksu lamatām. Gadu gaitā EMO ir daudz pārdomājis kopējās iekārtas izmaksas – cik faktiski izmaksā sistēma visā tās darbības mūžā. EMO sistēmas ekskluzīvi veido labākās tirgū pieejamās detaļas un sastāvdaļas – nepārspējama darbības uzticamība un zemi uzturēšanas izdevumi ir tie labumi, kādus iegūst lietotāji. Nepārtrauktā VAIOCS tehnoloģijas attīstība tīrīšanas sistēmām, kas ir precīzi pielāgotas klienta prasībām, garantē augstākās klases ekonomisko efektivitāti. Rezultāts: augstākais novērtējums „Kopējās iekārtas izmaksās”.

← Atpakaļ