clean-tech.lv

Jaunumi

Apvienota kompetence

Surface Alliance/Virsmas Alianse – apvienota kompetence

Trīs respektabli Eiropas speciālisti rūpniecisko detaļu tīrīšanas nozarē: EMO Oberflächentechnik GmbH, Hösel GmbH un LPW Reinigungssysteme GmbH ir apvienojuši savas tehnoloģiskās kompetences unikālā ekspertu sadarbībā. Virsmas Alianse ir viena no lielākajiem un novatoriskākajiem piegādātājiem Eiropas detaļu tīrīšanas tirgū.

Alianses partneru piedāvātie izstrādājumi: savstarpēji papildina cits citu, radot plašu individuālo sistēmu risinājumu spektru, kas piedāvā pareizo risinājumu gandrīz katram tīrīšanas uzdevumam. Precīzas un kritiski svarīgas tīrīšanas jomā Virsmas Alianse piedāvā optimālu risinājumu jebkurai vajadzībai. Virsmas Alianse nodrošina nepieciešamo risinājumu no viena avota neatkarīgi no tā, vai risinājums ir balstīts uz ūdeni vai šķīdinātāju, vai tas ir atsevišķa risinājuma vai ražošanas līnijas daļa, vai paredzēts mazām detaļām vai līdz pat 30 metrus garām caurulēm.

Sinerģijas efekts maksimālam labumam klientiem: Mūsu panākumu pamats ir pastāvīga sinerģijas efektu izmantošana izpētes un attīstības, iepirkumu, ražošanas, pārdošanas un apkalpošanas jomās, vienlaikus saglabājot katra Virsmas Alianses biedra uz tirgu orientētu neatkarību. Virsmas Alianses īstenotā pirmatklājēju tehnoloģiskā attīstība tiek uzskatīta par atskaites punktiem rūpniecisko detaļu tīrīšanā. Stratēģiskā sadarbība un visas tās aktivitātes ir stingri koncentrētas uz klientu. Viss, ko dara Alianse, ir virzīts uz vienotu, skaidri definētu mērķi – klienta gūtā labuma palielināšanu.

Klientu ieguvumi: Cieša sadarbība Virsmas Alianses ietvaros katrā vērtību ķēdes posmā ir izveidojusi augstas efektivitātes grupu, kas spēj optimāli apmierināt klienta vēlmes katrā iespējamā jomā. Apvienotā tehnoloģiskā kompetence un mācības, kas gūtas no tūkstošiem izgatavotu izstrādājumu, ir saskatāmas katrā sistēmā, kas nāk no visu Alianses uzņēmumu ražotnēm. Klientiem tiek piegādātas pielāgotas tīrīšanas sistēmas, kas precīzi atbilst viņu prasībām un kas ir balstītas uz tehnoloģiskajiem risinājumiem, kuri pierādīti simtos pielietojumu, kā arī uz pilnībā uzticamām sastāvdaļām. Tiklīdz ir veikts pasūtījums, pilnīgi skaidra ir viena lieta – ir garantēts, ka sistēma daudzus, jo daudzus gadus atbildīs klienta prasībām ar maksimālu darbības uzticamību un ekonomisko efektivitāti. Vēl viena priekšrocība ir decentralizētā struktūra, kas aliansei dod iespēju ātri un elastīgi reaģēt uz klienta prasībām. Lai kāds uzdevums būtu jāpaveic, Jūs varat paļauties uz Virsmas Aliansi kā savu partneri.

← Atpakaļ